Archiv tagů: CELEBRITA

Úchylné úchylné a úchylné

Jak jinak nazvat něco takového? Skladatel ,zpěvák , producent a milovník motorek všeho druhu , se asi zbláznil .Tento 68-letý hudebník se zamiloval do 20-ti leté dá se pomalu říci “ tenegerky “ zřejmě asi po vzoru dalších celebrit např. Tomáše Hanáka má rád také mladé nenačaté a nebo jen trochu zajeté kundy.

Bronson Pelletier je prase …

dobytek prase ožralý hovado, že se nám to jen zdá ? teď se asi zbouřily miliony dívek a žen kterým se sága Stmívání náš „herec “ se ožral natolik že se vychcal na koberec a co je horší ? že ho ukazoval i když ho má strašně malýho . A jako třešnička na dortu ho přivolaná ochranka nenechala ani dochcat , tudíž byl asi pěkně prochcanej……

Šok …. Scarlett Johansson nechce děti

ŠOK …naše „Scarlett “ nechce děti …známá americká zpěvačka a herečka známá především z filmů ZAŘÍKÁVAČ KONÍ ,ZTRACENO V PŘEKLADU , a z těch novějších stojí za zmínku IRON MAN 2 nebo THE AVENGERS nechce děti .

scarlett-johansson-hot-in-white-lingerie-hd-400x300Po neuspěšném románku s Ryanem Reynoldsem kterého si později vzala jejich vztah jako 90% vztahů  celebrit nevydržel a zdá se že má svého bývalého přítele velmi ráda i dnes nebo ji velmi bolí srdíčko. Na otázku kdy se chystá znovu vdát …..vdávala jsem se velmi mladá ale přesto toho nelituji , krásný romantický vztah který nás provázel nás naplňoval štestím a láskou pominul zmizel , dnes a blízké budoucnosti se chci věnovat  svému nynějšímu příteli a svatba pro mě dnes už není tak důležitá.

Karolína Krézlová

Kdo je Karolína krézlová ? zpěvačka možná, modelka možná, nestoudný fracek možná .

Poprvé kde asi byla opravdu vidět byla soutěž ČESKO SLOVENSKO má talent , kde lehce nasrala Lucii Bílou ohledně svého věku slečna se cítí „starší“ ,bohužel nezazářila ani chvilku poté její zpěv nebyl moc povedený.Je možné že zatím stojí výběr písně….

 

Ačkoli jinak její hlas určitě za zmínku stojí , jinak by se o ni (teď nemáme na mysli nic víc než její zpěv) nezajímali významní producenti jako je JARO SLÁVIK , nebo MICHAL DAVID .Nazpívala i s poměrně známým českým raperem RED ALERTEM song BEZSTAROSNEJ ŽIVOT

Kdo je tedy naše celebrita ? zpěvačka určitě a hambářka také jak jinak si vysvětlit že vám klidně ukáže prsa – co to melu dnes prsa ukáže skoro každá naše celebrita ukazuje hned kundu  a je pěkná ….

karolínaHolá a asi už něco pamatuje nechala se protáhnout mimo jiné i Usainem Boltem a to je už co říct….