Archiv tagů: pochva

Záhadné tělo…..

Konečně …… volám sláva sláva našim vědcům …. Po dlouhém zkoumání lidského těla vědci zjistili několik faktů o lidském těle které si teď přiblížíme :-).

bodyVědci a i laici se pokoušení rozluštit záhdy lidského těla už řadu generací .Už samotný výzkum lidského těla hlavně u žen musel být velmi zajímavý . VÍTE ŽE : nehty na rukou rostou rychleji na rukou než na nohou ? a že nejpomaleji roste na prostředníčku ? že máme  v těle tolik železa že by to stačilo na 1,5 cm dlouhý hřebík ?  nebo že v těle máme tolik elektřiny že by to rozvítilo 2w žárovku , nebo že by se z lidského tuku dalo udělat  7 kostek mýdel….

Forbidden fruit in the lap of a beautiful girlVěhlasný rakouský gynekolog  který ordinoval kolem roku 1912 Hermann Otto Kloepneckler prohlásil :Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá. Nezbývá než souhlasit