Evropa to vzdala ?!

Události posledních dní naznačují že Evropa a EU polevila sice říká “ tak bacha není to vaše “ ale zároveň tajná dohoda státu EU  naznačuje že se části budoucí EU vzdali .

Jak jinak si vysvětlit demilitarizovanou zónu a autonomii Donbasu ? Merkelová s Holandem tento týden vyjednávala s Putinem a navrhli demilitarizaci a větší autonomii Donbasu , proč ? Tak se vyjednává s někým kdo vědomě zabral Krym pomalu   ale jistě ukrajuje z krajiny  a tváří se jako že se nic neděje ? 

Kde je Nato ? kde je EU ? kde jsou ty blbý kecy jako suverenita země  svrchovanost  nedotknutelnost  hranic ? kde ? v prdeli ….

Rusko si prostě dělá co chce a nikdo jí v tom asi nezabrání určitě ne v čele s Putinem  podle některých vědců je postižen autismem sice to není druh šílenství ale mnozí ho přirovnávají k Hitlerovi ten si taky chtěl podmanit celý svět a sám tu myšlenku přiživil prohlášením  že  Rusku nevyhovuje světový pořádek po rozpadu SSSR .

Co dodat….. jedině…  že kdo se otevřeně nebojí říci na plnou hubu je americký víceprezident Joe Biden  když otevřeně obvinil Rusko potažmo Putina z ruské agrese ZASTAVÍ HO NĚKDO ? Určitě … lidská mysl ráda zapomíná doufejme že to nebude trvat dlouho .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes