Kličko obhájil tituly

Kličkova 51 výhra knokautem , to je výsledek poslední bitvy Klička  vs  Pianeta  ,  kdo čekal jinný výsledek asi se zbláznil i když se Pianeta snažil bylo hodně vidět že má Kličko navrh  už od prvního kola . 

Kličko využíval své dlouhé paže  a Pianeta si ani nepustil k tělu alespoň v prvním kole , v druhém se pianeta vschopil a zabojoval .

klitschko-si-pianeta-arata-ca-niste-culturisti-inainte-de-meci-drama-lui-pianeta-a-trecut-de-un-adversar_1_size1

Zasadil soupeři několik tvrdých úderú a i kličko byl očividně překvapen útoky Pianety , zřejmě i proto že Pianetu nepovažoval za  soupeře takže se ani moc nechránil . Nadutost Klička by už konečně měl někdo zašlapat do země najde se někdo ? Kličkova převaha se naplno projevila ve čtvrté kole kdy Pianetu poslal k zemi  a bylo jasné že souboj brzo skončí  otřesený Pianeta  se  sotva držel na nohou  . Od předčasného konce ho zachránil gong . Vpátém a posledním kole byl hned na začátku počítán a při dalším tvrdém úderu Klička šel opět k zemi a rozhodčí zápas ukončil a do dalšího souboje Pianetu nepustil . Revoluce se tudíš nekonala kdo porazí Klička ? najde se soupeř ? podle našeho názoru ano ale až  za pár let , svět boxu potřebuje bojovníka ukovaného z ocele  , trénovaného podle starých tradic bez prášků a hormonů aby na klička stačil. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Napsat komentář