SKYPE SLAVÍ

Skype slaví … slaví desáté výročí svého vzniku .Deset let je na jednu aplikaci poměrně dlouhá doba a my protože si myslíme že si zalouží trochu té pozornosti přiblížíme nejlepší léta.

Skype vznikl z méně známého a nebo spíše neznámého programu Kazaa kteří vyvinuli skandinávští technici  . Založili sít po které  si nejdříve  posílali soubory tak jak to třeba známe u torentu tedy sdílení souborů .

skypePozději se pokusili přenést i hlas což se jim povedlo ,  a první hovor se uskutečnil v dubnu 2003 a  srpnu byl představen veřejnosti . Obrovský boom  a zájem o tuto aplikaci si získal především že byl zdarma a že spolupracoval se všemi platformami . Dnes se může pochlubit 300 milióny uživatelů mezi  ty nejznámější patří královská rodina Velké Británie. 

Bohužel to je tak vše pozitivní dnes už je skype na ústupu proto se asi rozšiřují na skypu nekalé živly viz . erotických webkamer  čímž doména SKYPU jako takového trpí a upadá , těžko říct proč to microsoft neřeší nabízí se doměnka že je to schválně protože by přišla o velkou část uživatelů pro které by byl skypu jinak nepoužitelný . My varujeme všechny sexuchtivé erotiky po skypu protože vidina show po zaplacení je mizivá a vy příjdete o své těžce vydělané peníze . O všem najdou se vyjímky viz . naše minulé články na toto téma . Máme pro vás tip pokud se chcete pobavit navštivte tuto stránku kde najdete zábavu i bez možnosti placení s velkým a rozmanitým výběrem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes