Skype – testujeme za vás 3

A je to tu zas , máme tady další díl našeho seriálu o erotice na skypu .

Sice to trochu trvalo článek měl být zveřejněn už v pátek  ale výsledek opravdu stojí za to. Po mnoha peripetiích s modelkami předvádějící erotiku online kdy se nám snažili namluvit že jsme podvodníci a volali na nás policii jsme narazili na modelku – opravdu modelku která si říká DELTA SEXY .

skype 5My jsme rádi že jsme po dlouhé době narazili na hvězdu mezi modelkami .  Její kultivovaný projev a vystupování působí blahodárně na vaše smysly především na spodní část těla . Velmi nás potěšilo že její show má hlavu a patu že to není jen robertek v rozkroku a sním spojené“ ach ach už budu “  . Show začínala u tyče která nás příjemě překvapila následovalo hlazení a pomalý striptýz který vyburcoval naše  hormony na maximum s vidinou kahotek dole – ty taky ostatně brzo padly za vlast objevila se krásná šťavnatá kundička do hladka oholená , to už na nás bylo fakt hodně ještě chvíli a asi by nám prdla cévka no ale riskli jsme to , dále následovalo další hlazení a masturbace. Krásná práce s robertkem vyvrcholila v závěrečnou část této skvostné show a my jsme moc litovali že ten čas tak rychle utekl .

Delta sexy

A jaké je celkové hodnocení ?  

 • PRSA 1
 • ZADEČEK 1
 • KUNDIČKA 1*
 • CELKOVÁ VYZÁŽ  1

A verdikt tedy zní : Doporučujeme – a moc byli by jte blázni kdyby jste tuto krásku nezkusili už pro její krásu a ani její cena není špatná posuďte sami 300 kč na 15-20 minut není to super ? p.s pokud by jste chtěli kontaktovat DELTU SEXY stačí když si ve skypu vyhledáte kontakt : nicol8611 hezkou zábavu 🙂

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

7 Komentářů pro Skype – testujeme za vás 3

 1. Dvorak napsal:

  Ale ja ji znam moc dobře…..tancuje u tyče na Zalabí.No těch jejich videii je na internetu několik.

 2. Dvorak napsal:

  Samozřejmě, že je to ona. Nedávno měla autonehodu.

 3. Pavel napsal:

  Ahoj, nejsi Nikola Knourkova ze Dvora kralove nad Labem?

Napsat komentář