Skype – testujeme za vás 5

Trvalo to sice o něco déle ale výsledek stojí za to již dlouho dopředu avízovaná show girl   spolehlivá webka  její hodnocení je tady .

Musím říct že už jsem se takle nebavil ani nepamatuju sexy kočička s krásným tělem , božským zadečkem a krásnou  kundičkou.Jsem hlavně rád že se zvedá úroveň modelek protože při představě že se budu koukat na 100 kilovou horu sádla mě přechází chuť na všechno . Nejvíce nás převapilo její slušné a kultivované jednání byla to jako hudba v rajské zahradě pokud to srovnám s těmi čarodějnicemi ještě dnes mi leží v žaludku . Naše show girl má široký repertoár  , další výhoda pro ty co by chtěli vidět něco speciálního třeba piss nebo análek .Show začínala po předchozí domluvě já chtěl vidět pouze masturbaci , ale i u té jsem se skvěle bavil , začala hlazením jejího skvostného těla pak sjela níže na její skvostnou kundičku ho hladka oholenou . a na to rozjela takovou masturbační show že je to fakt nedalo vydržet a vzpoměl jsem si na svoje mladá léta , nejvíc co mě rozrajcovalo abyla asi chvíle kdy mi svůj zadeček strčila těsně před kameru a já viděl všechny její krasné detaily . Tento díl je trochu vyjímečný i tím že jsme se dohodli a nahráli pro vás krátkou ukázku co vás čeká . Zde jsou fotky :

spolehlivá webka

A zde je video :

 [jwplayer player=“2″ mediaid=“1100″]

A celkové hodnocení ?

  • prsa 1
  • zadeček 1
  • kundička 1*

A verdikt zní : Doporučujeme  . Jsme rádi že je opravdu na co koukat , spolehlivá webka nabízí uvolnění a únik od všedního stereotypu 🙂

1.00 avg. rating (49% score) - 1 vote

Napsat komentář