Skype – testujeme za vás 6

Přinášíme další díl populárního seriálu a tentokrát jsme narazili na mladou žábu  v podivným nickem prcalici007 alias MARUŠKA BENDÍKOVÁ .

Jak krásné je mládí ale  v tom to případě bohužel ne slečna moc krásy nepobrala v prsa č. 2 – zvadlý (asi velká gravitace ) kunda holá (nevím co stím furt maj )   taková dětská , no prostě zklamání ale říkali jsme si vydržíme je to mládí ukáže nám pěknou show a my se budem bavit . Jenže ouha , Maruška nás pěkně vypekla …. slečna zbírá kredity za svoji show  chtěla původně 200 kč a my protože nekupujeme zajíce v pytli a ona nemá ani fotku jsme se dohodli že  mi zavolá a ukáže , Maruška se svlékla ukázala prsa a kundu my poslali kredit jenže slečna asi ani neví jakého má operátora nebo někde byla prostě chyba takže než se podařilo dobít tak to chvilku trvalo pak se tam velmi krátkou dobu natřásala nebo to možná byl záchvat nevím a než jsem se nadál požadovala kredit další aniž bych viděl nějakou akci , masturbaci fisting nebo něco dalšího no nic po ujištění že nám něco ukáže jsme jí poslali další 300 kč s dalšími problémy protože slečna se opravdu v číslech a operátorech asi nevyzná ,  a po poslání to  slečna to típla s tím že už je to hodina a co bych chtěl za takovou dobu , jenže mi neviděli prakticky vůbec nic jen nahou slečnu což se za 500 kč zdá opravdu málo . Proto verdikt zní nedoporučujeme a velmi si dávejte pozor na jaké čísla posíláte .

  • prsa 4
  • kunda 4
  • zadek 3
  • celkový projev a obsah 5

    Opravdu nemůžeme doporučit jsou to vyhozené peníze které můžete využít na jinnou slečnu třeba na spolehlivou webku na její recenzi se můžete podívat zde .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Napsat komentář