Ze šuplíku : Sport

MMA best of 2014

Základ novodobé MMA spatřil světlo světa v  roce 1993 a její inspirací  se stal  americký šampionát UFC . 

Zápas MMAA Vemola vs Kníže

Koncem roku přesněji 7 . prosince se v Clarion Congres hotelu konal výjímečný zápas bojovníků nejprestiznější české organizace MMAA .

Kličko obhájil tituly

Kličkova 51 výhra knokautem , to je výsledek poslední bitvy Klička  vs  Pianeta  ,  kdo čekal jinný výsledek asi se zbláznil i když se Pianeta snažil bylo hodně vidět že má Kličko navrh  už od prvního kola . 

Zápas sexy prdelek

Přinášíme vám zápas sexy prdelek který se hrál skoro před třemi měsíci . Tento skoro 90 minutový zápas se odehrál v zámoří mezi týmy NEW YORK EUPHORIA a LOS ANGELES TEMTATION . Obrovský zájem fanoušků jak z řad mužu tak i žen změnil původně jen bláznivý koncept na neuvěřitelně sexy oživení jinak snad už trochu fádního fotbalu .Profesinálním zpracováním tohoto konceptu sport jen získal svoji duši a radost ze sportu jako takového…. 

ČTĚTE TAKÉ :  Femonén dnes-kalhotkový fotbal

ZÁPASY MMA

Brutální , krvavé ,nelítostné …takové jsou zápasy MMA  opradový souboj který může skončit i velmi těžkým zraněním soupeře- bojovníka ,box a ostatní se můžou jít skovat .Potkat tyhle borce v noci na opušťeném místě tak se poserete strachy …. a jak je ten to bojový sport drsný …malá ochutnávka :

 

 

po shlédnutí těchto best knokautů musí být každému jasné o co jde zničit soupeře v co nejkratším čase zničit zabít dát první brutální ránu – sejmout toho hajzla :

 

 

 

 

prostě ZABÍT……