Top Gear 2013

Novým rokem začne i nový díl populárního seriálu TOP GEAR vysílat se bude na štěpána tj. 26.12 ve stejně bláznivé trojici  Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond .Tato již devatenáctá série se těší velké oblibě nejen ve Velké Británii ale i po celém světě

top_gear

Rokem 2006 odstartovala první bláznivá série recencí aut ať za pár korun či za pár milionů, bláznivých úkolů plněných po celém světě .My by jsme se rádi vrátily k jedné epizodě vysílané v roce 2006 kde měla naše trojice  koupit auto přes internet v bolíviji a nejlépe čtyřkolku , ukázalo se že to nebyl nejvhodnější nápad tak jako vždy….

top gear clarkson atom faceMayovo červené Suzuki Samurai bylo v inzerátu modré a Clarksonův Range Rover měl mít osmiválec o objemu 3,9l se vstřikováním paliva, ale na raftu po řece mu spolu s ostatními auty připlul Range s menším motorem s karburátory. Hammondův Land Cruiser byl v pořádku… až na to, že nestartoval.

top-gear-bolivia_std.original

Z tohoto říčního břehu se trio se svými stroji vydalo tisíc mil k pobřeží Tichého oceánu do Chile skrze celou Bolívii. Po náročné cestě skrz džungli je čekala bolivijská Silnice smrti, nejnebezpečnější silnice na světě, přejezd soptícího vulkánu a konečně sjezd velice prudkého svahu k pobřeží Pacifiku. Hammondovo auto se zde ale dalo do pohybu samo a při přemetech se ulomilo kolo. Hammond tak trasu těsně nedokončil, kdežto Clarkson a May dojeli.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Napsat komentář