Úchylné úchylné a úchylné

Jak jinak nazvat něco takového? Skladatel ,zpěvák , producent a milovník motorek všeho druhu , se asi zbláznil .Tento 68-letý hudebník se zamiloval do 20-ti leté dá se pomalu říci “ tenegerky “ zřejmě asi po vzoru dalších celebrit např. Tomáše Hanáka má rád také mladé nenačaté a nebo jen trochu zajeté kundy.

KULTURA - PRAHA - CHARITA - KONCERT - KONTO BARIÉRY - BÍLÁBohužel to neskončilo jen zkušenostmi  v sexu, nedávno také prohlásila že by svedl i Pannu Marii je přinejmenším drzost do nebe volající a to pomineme že vypadá jako vetchý stařík v posledním tažení.

hapka2                    Takže tato slečna – žena p. Hapky Kateřina Klepišová by raději měla mlčet . Bohužel je znát její nedospělé až dětinské chování a myšlení .Naše nevyzrálá osoba totiž prohlásila že pokud by Hapka zemřel snědla by prášky zapila prý wisky a dodejde ze světa také . My ji můžeme pouze přát aby dospěla protože je sice bolestné přijít o někoho blízkého ale to neznamená že odejdu hned za ním takže za naši redakci přejeme hodně zdraví a společnou budoucnost.

3.00 avg. rating (69% score) - 1 vote

Napsat komentář